bostanci-kombi-servisiKurumsal firma olan Bostancı Kombi Servisi kombilerinizin yıllık ve periyodik bakımları konusunda faaliyetlerine devam etmektedir. Kış ayının gelmesi ile beraber kombilerinizi çalıştırmalarınızda bir takım sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Piyasada bulunan tüm markalara hizmet etmekle beraber aynı zamanda uzun ömürlü çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Kombi sektöründe öncü firma olmakla beraber aynı zamanda sizlere 7/24 saat hizmet veren firmamız sizlere yardımcı olmaktadır. Beyaz eşya ve klima teknik servislerinde hizmet vermenin yanı sıra gezici kombi-servisi-rklmaraçlarımız sayesinde sizlerin adresinize kadar gelmekteyiz. Profesyonel ve uzman kadromuz sayesinde üstün servis hizmeti sunmakla beraber uygun ödeme seçeneklerini konusunda iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Kış ayı gelmeden önce Bostancı Kombi Servisi olarak yaz ayında yaptırmanız sizler için daha iyi olacaktır. Arızalı kombilerinizde sorunsuz bir şekilde 1 gün içerisinde teslim eden firmamız aynı zamanda 1 yıl garanti hizmeti sunmaktadır.

Piyasanın en çok tutulan markalarını tamir etmenin yanı sıra en kısa süre içerisinde bakım ve onarımlarını gerçekleştirmektedir. Siz değerli müşterilerimize güler yüzlü kalıcı başarı sunma konusunda başarılı projelere imza atan Bostancı Kombi Servisi online web sitemizden aklınızda takılan tüm soruları sorabilirsiniz.

kombi-sevisi-telefon-numaralari

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir