umraniye-kombi-servisiGünlük yaşantımızda kombi arızalarınıza kesin ve kalıcı çözüm üreten Ümraniye Kombi Servisi bakım, montaj ve onarım hizmetleri de vermektedir. Haftanın tüm saatlerinde ulaşma imkanı sağlayan firma özellikle kış aylarınızda kombi bakımlarınızın yapılmasını istemektedir. Yaz ve kış kullanılan klima ürünlerinde tozlanma içerisinden dolayı zamanda bozulmalara sebep olmaktadır. Bu bakımdan dolayı firmamız sizlere yıllık bakımlar konusunda yardımcı ve destek hizmeti vermektedir.

kombi-servisi-rklmHer yıl periyodik klima ve kombi bakımı yapan Ümraniye Kombi Servisi yedek parça değişimin yanı sıra bakım ve onarım işlemlerinde 1 yıl garanti vermektedir. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmakla beraber aynı zamanda klima servis bakımında sizlere uygun fiyat seçeneklerini sunmaktadır. İstanbul ilinde Avrupa ve Anadolu bölgesinde hizmet vermekle beraber aynı zamanda Ümraniye Kombi Servisi olarak online müşteri desteği sağlamaktadır. Tüm personellerimizde sertifikalı eğitimli olmasının yanı sıra teknik bilgi konusunda her türlü sorularınıza cevap vermektedir. Tüm kombi ve klimalarda arıza ve bakım işlemlerine bakmakla %100 orijinal yedek parça değişimlerini gerçekleştirmektedir.

Güvenilir ve kaliteli hizmet sunan firma her geçen gün yeni projeleri üretmekle beraber hedeflerine adım adım yaklaşmaktadır. Her türlü teknoloji gelişmeyi yakından takip eden Ümraniye Kombi Servisi sizlere destek vermeye devam etmektedir. Her marka kombi servisi için bizi arayabilirsiniz

kombi-sevisi-telefon-numaralari

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir